Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Referencje

Zakład Ślusarsko-Hydrauliczny został zarejestrowany w 2008 roku kontynuując działalność Zakładu Ślusarsko-Hydraulicznego Edward Janowski utworzonego w roku 1991. Jesteśmy obecni na rynku od 23 lat przez ten czas zgromadziliśmy potrzebną wiedzę i doświadczenie dzięki czemu dziś pracujemy dla dużych i silnych przedsiębiorstw i jesteśmy dla nich bezpiecznym, rzetelnym i pewnym partnerem w interesach. Wśród naszych klientów znajduje się również szereg mniejszych przedsiębiorstw jak i osób prywatnych. Na poparcie tych słów załączamy referencje od firm korzystających z naszych usług:

Spółdzielnia Mieszkaniowa „MIESZKO I”

PKP Oddział Łódź i Oddział Piotrków Trybunalski

TBS Widzew

AZK Łódź-Widzew

Spółdzielnia Mieszkaniowa Radogoszcz–Wschód

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Uprawnienia i szkolenia

Eksploatacja i Dozór GRUPA 1

Kwalifikacje do wykonywania pracy na stanowisku dozoru oraz eksploatacji w zakresie obsługi i montażu dla następujących urządzeń, instalacji i sieci: urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające i zużywające energię elektryczną.

Eksploatacja i Dozór GRUPA 2

Kwalifikacje do wykonywania pracy na stanowisku dozoru oraz eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu dla następujących urządzeń, instalacji i sieci: urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.

Eksploatacja i Dozór GRUPA 3

Kwalifikacje do wykonywania pracy na stanowisku dozoru oraz eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu i prac kontrolno-pomiarowych dla następujących urządzeń, instalacji i sieci: urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.

Dzięki dużej ilości uprawnień i kwalifikacji możemy zaoferować szeroki wachlarz usług, które charakteryzują się wysoką jakością i profesjonalizmem.

Uprawnienia budowlane

Demontaż izolacji zawierającej azbest i płyt azbestowo-cementowych

Autoryzowany instalator firmy Wavin

Obsługa pojazdów specjalnych do czyszczenia kanalizacji z zastosowaniem układu wysokociśnieniowego wodnego oraz podciśnieniowego

Autoryzowany partner serwisowy MEIBES (profesjonalna obsługa w zakresie doradztwa technicznego i montażu mieszkaniowych stacji cieplnych typu Logoterma)

Zezwolenie na kierowanie ruchem drogowym przy awariach związanych z odcinkiem drogi (posiadamy odpowiedni sprzęt i oznakowania do prowadzenia prac na drogach lokalnych jak i wojewódzkich)

Szkolenia w zakresie budowy, działania, montażu, uruchamiania i regulacji kotłów

Ekoinnowacje kluczem do konkurencyjności